İspanya’dan İrfan Can Kahveci iddiası! ‘Türk futbolcunun Avrupa’nın her yerinde talibi var’

Fenerbahçe’nin 28 yaşındaki milli futbolcusu İrfan Can Kahveci, bu sezon gösterdiği performansla göz dolduruyor. İsmail Kartal’ın vazgeçemediği oyuncularından biri olan Kahveci, gol yollarındaki etkinliğiyle kariyer sezonu geçiriyor.

Sergilediği performansla Avrupa’nın önemli kulüplerini peşine takan tecrübeli oyuncu için İspanya’dan bomba gibi bir iddia ortaya atıldı.

Katalan medyasından Elnacional’in haberine göre Sevilla, İrfan Can’ın peşinde. İspanyol kulübü, Avrupa müsabakalarından elendi ve ligde on üçüncü sırada yer alıyor. Gelecek sene bu durumu tersini çevirmek için İrfan Can Kahveci’ye sözleşme imzalatarak masaya bir darbe vurmak istiyor.

‘3 YIL ÖNCE SEVILLA PEŞİNDEYDİ’
Haberde şu ifadeler kullanıldı; ‘Türk oyuncu 2021’de zaten Sevilla’nın yörüngesindeydi. Bazıları için pek bilinmeyen bir isim olsa da Kahveci, birkaç sezon önce devre arasında Sevilla’ya transfer olmanın eşiğindeydi. 2021 yılında Sevilla spor yönetimi oyuncuyla görüşmeye geldi ama sonunda dönemin Başakşehirli orta saha oyuncusu, transferine 11 milyon ödeyen Fenerbahçe’ye gitti.’

NEWCASTLE UNİTED, LAZİO VE RENNES DE KAHVECİ’Yİ İSTİYOR
‘Türk futbolcunun Avrupa’nın her yerinde ‘kız arkadaşları’ var: Onu sadece Sevilla istemiyor, Newcastle , Lazio ve Rennes de onunla sözleşme imzalamakla ilgileniyor. Kahveci’nin ele aldığı olasılıklar yelpazesi oldukça geniş ve 5 büyük ligin 4’ünde fırsatlar bulunuyor. Ancak Sevilla’nın hem ulusal hem de uluslararası düzeydeki tarihi, şüphesiz Endülüs takımının planına mükemmel bir şekilde uyacak bir eklemenin lehine çok şey ifade ediyor.

ONU ALMAK İSTEN 20 MİLYON ÖDEYECEK
‘Onu almak isteyen 20 milyonluk bedelini ödemek zorunda kalacak. Türk futbolcu bu sezon çıktığı 43 maçta 16 gol ve 12 asist kaydetti”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir